Oznámení

Provoz fóra byl ukončen

Nezpracované nadpisy zapsané pomocí HTML

před 11 lety

littlemaple
Člen | 60

Zdravím, zjistil jsem takovou věc… Když napíšu nadpisy klasicky v Texy!, vytvoří mi k nim id atributy a zahrne je do TOC, z objektu Texy! si mohu vytáhnout nejvyšší nadpis apod.

Když ale kterýkoliv z nadpisů zapíšu pomocí HTML značky (bez /---html, prostě přímo v Texy!, jen tagem), Texy! jej v ohledu širšího zpracování ignoruje. Věřím, že to není bug, ale spíše feature a že to má svá odůvodnění… I když nic zásadního mne v tuto chvíli nenapadá :-)) .

Problém je, že bych potřeboval, aby Texy! takové nadpisy zpracovalo. Je cesta, jak to udělat? Napsat si preprocessor, který by je podtrhal hvězdičkama mi nepřijde ani dvakrát elegantní, ani docela dobře možné (nadpisy mohou obsahovat nějaké další konstrukce, třeba <span> v sobě apod., takže bych si mohl napsat rovnou vlastní lexikální analýzu). Je nějaké východisko?

před 11 lety

David Grudl
Nette Core | 6806

Upravil jsem texy, aby tyto nadpisy zahrnul do TOC, ale generování ID v tuto chvíli není možné.

před 11 lety

littlemaple
Člen | 60

To je perfektní :) . Ono to ID se dá přežít, ale blbé je, když si člověk vytahuje nadpis z $texy->headingModule->title třeba pro potřeby <title> a má stránku, kde zapíše nadpis pomocí HTML. Potom ta stránka nadpis nemá a těžko se to řeší.