Oznámení

Provoz fóra byl ukončen

Jak na rel=„lightbox“ u obrazku?

před 12 lety

Smajchl
Člen | 8

Ahoj, potom, co jsem zjistil, ze muj skript na zobrazovani obrazku je buggy, jsem se rozhodl pouzit na strankach lightbox, ovsem odkaz potom vypada takto: <a href="obr.png" rel="lightbox">Odkaz</a> a pokud se rozhodnu, aby se obrazky daly prochazet tlacitkem dalsi, tak vyzaduje u kazdyho odkazu rel="lightbox[neco]".

A v tom je ten problem, potreboval bych, aby pokud zadam obrazek bez niceho (v texy), tak aby se automaticky pridalo rel="lightbox" a pokud nekde v definici obrazku pridam neco (vypadalo by to treba podobne jako zadavani altu obrazku .(alternativni text)), (to jeste nevim udelat aby to bylo jednoduchy a jasny), tak by se pridalo k obrazku rel="lightbox[neco]", myslite, ze je to mozny?

Ja nejsem dobry programator, prakticky zacinam, takze vubec nevim jak to resit, pokud by byl nekdo moc hodny a ochotny, ze by mi to vysvetlil, byl bych moc vdecny :-) Pozvu ho treba na pivo jestli je z Prahy ;-)

PS: Nebo mi poradte webovy javascriptovy prohlizec, ktery by umel otevrit obrazek s volitelnou moznosti klikat dalsi, jako ma lightbox, nic vic, nic min, ty pohyblivy efekty u lightboxu se stejne pousim eliminovat.

PPS: Docela me mrzi ze zdejsi okynko zadavani prispevku nefunguje v Konqueroru, musim to cely psat ve FF, ale to je OT