Oznámení

Provoz fóra byl ukončen

Reimplementace v Pythonu

před 12 lety

happz
Člen | 2

Dobre odpoledne,
vzhledem k tomu, ze se mi Texy! osvedcila na nekolika mensich soukromych webech a uzivatele si ji oblibili, a vubec ji mam rad :) rad bych jeji „sluzby“ vyuzil i v projektech, ktere jsou postavene na Pythonu. Chtel bych se zeptat na nekolik veci:

  1. existuje modul s touto funkcnosti? Zrejme ne, v celem foru ani zminka…
  2. nevzal bych si ho do hrobu, takze by mne zajimalo, jestli nemuzou byt nejake problemy napr. s licenci a s cim bych mel pocitat po teto „oficialni“ strance
  3. nezacal uz nekdo nahodou? :)

před 12 lety

veros
Člen | 12

O PyTexy něco málo vím. Nevšiml jsem si, že by se na tom přespříliš pracovalo.

Zatím mají hotové některé třídy a nemají prý čas v tom pokračovat. Ale prý jsou ochotní ty základy uvolnit, kdyžtak jim napiš.

--V

před 12 lety

happz
Člen | 2

Dik za info, bohuzel dotnet nevyuziju a vyvojare od PyTexy jsem kontaktoval, nicmene ten projekt nevypada zrovna aktivne a jasave…

před 12 lety

David Grudl
Nette Core | 6806

veros psal:

O PyTexy něco málo vím. Nevšiml jsem si, že by se na tom přespříliš pracovalo.

:-)))

před 12 lety

rarous
Člen | 59

happz psal:

Dik za info, bohuzel dotnet nevyuziju a vyvojare od PyTexy jsem kontaktoval, nicmene ten projekt nevypada zrovna aktivne a jasave…

No jásavost projektu jako ja PyTexy nebo Texy.net je závislá i na komunitě. Není nic jednoduššího než se připojit :) Šak víme, ve dvou se to lépe táhne, ve třech si někdo může dovolit marodit a na čtyři už potřebuješ managera ;)

před 12 lety

veros
Člen | 12

happz psal:

Dik za info, bohuzel dotnet nevyuziju a vyvojare od PyTexy jsem kontaktoval, nicmene ten projekt nevypada zrovna aktivne a jasave…

Kam jsi jim psal? Znám se s nimi docela dobře (neb spí v mojí posteli) a nic jim nepřišlo…

V Subversion repozitáři na SF.net nic není, protože zatím neexistuje nic, co by se dalo použít pro další vývoj. Nicméně, pokud se chceš připojit, tak tam můžu nalít některé existující kousky kódu.

--V

PS: Mimochodem v Pythonu existuje několik alternativ k Texy: Czechtile (autoři si myslí, že Texy! v některých ohledech není sexy), ReST from docutils a Textile (nativní implementace v Pythonu). Ani jednu z nich jsem nezkoušel, protože jsem neprozřetelně nasadil PHP-Texy! over XML-RPC a kolegům se to tak zalíbilo, že by mne s náhražkami vyhnali).

Editoval veros (7. 12. 2007 23:08)

před 12 lety

rarous
Člen | 59

To máš tak velkou postel, že se ti tam vejde celej PyTexy team? (-8

Editoval rarous (8. 12. 2007 9:36)

před 11 lety

veena
Člen | 98

Zdar, tak to vypadá, že na moji poptávku po texy2 v pythonu se nabíd jeden vývojář z mexika.
Viz http://micropledge.com/…y-for-python
Tak uvidíme, jestli z toho něco bude.