Oznámení

Provoz fóra byl ukončen

Smajlíci

před 12 lety

koloid
Člen | 2

Ahoj, mám otázku, jestli můžu použít pro svoje stránky pouze smajlíky, které texy obsahuje a ostatní bych si naprogramoval sám, maximálně bych použil nějaký javascript. Připadá mi totiž texy moc složitá na to abych použil jen pár smajlíků a několik základních tagů jako podtrhnutí apod. Jen nevím, jestli se na smajlíky vztahuje stejná licence jako na celou aplikaci.

před 12 lety

mishak
Člen | 100

Texy! Jde plně nakonfigurovat podle vlastní libosti. Myslím že na celé Texy! se vztahují jen dvě licence (komerční a opensource) a na smajlíky žádnou jinou použít nelze, leda se domluvit s Davidem na extralicenci.

Ad Javascript: Texy! je skript na straně serveru a parsovat u klienta javascriptem je trochu zcestné.

Prostě většina formátovacích možností jde vypnout, stačí si přečíst pár ukázek (dema).

Ah! Špatně jsem to pochopil, myslel jsem že máte na mysli kód pro převod smajlíků ne obrázky samotné.

Editoval mishak (5. 9. 2007 17:41)

před 12 lety

David Grudl
Nette Core | 6806

Já sám z Texy víc než smajlíky a pár základních tagů taky nepoužívám.

Obrázky smajlíků jsem převzal tuším z distribuce Nucleus CMS (GPL), užívej jich dle libosti.

před 12 lety

koloid
Člen | 2

David Grudl psal:

Já sám z Texy víc než smajlíky a pár základních tagů taky nepoužívám.

Obrázky smajlíků jsem převzal tuším z distribuce Nucleus CMS (GPL), užívej jich dle libosti.

Díky, to jsem chtěl slyšet :D