Oznámení

Provoz fóra byl ukončen

dočasné vypnutí texy…

před 12 lety

daop
Člen | 9

Zdravim, mam takovy handlink:

function phraseHandler($invocation, $phrase, $content, $modifier, $link){
    if (!$link) return $invocation->proceed();
    $sUrl = explode(":",StandartString($link->URL));
    if (isset($sUrl[0])) {
    $flag = "";
        if ($sUrl[0] === 'download') {
            if (isset($sUrl[1])){
                if (isset($sUrl[2])){ $flag = $sUrl[2];}
                $link->URL = Pocitadlo_Download(urlencode($sUrl[1]), $content, $flag);
            }
        }
    }
    return $invocation->proceed();
}

a potreboval bych do $link->URL vlozit nejakou informaci tedka neformatuj, prida se informace z funkce Pocitadlo_Download a informaci, pro texi tedka formatuj.
Me ta funkce nekdy vrati jen url, a nekdy vrati kus html kodu, to zalezi jaky flag funkci predam…
Je neco takoveho na docasne vypnuti primo v texy.....

tedka jsem zjitil pri experimentovani ze je problem jinde, funkce kterou volam Pocitadlo_Download generuje kompletni odkaz, to znamena vcetne <a> </a> odstranit to nejde, protoze jeste pred odkazem jsou html znaky, ktere delaji tabulku kde se vypisuji potrebne parametry. Moje funkce vse provede sparvne ale texy si mysli, ze je to jen odkaz a to cele jeste uzavre do sveho vlastniho odkazu. Tak tudy cesta nepujde, jde toto nejak vypnout, nebo pouzit jiny formatovaci prikaz ale jiny zase bude delat bordel v texy syntaxy.
Takto zapisuji odkaz ktery se ma prohnat moji funkci:
web.zip

Moje funkce totiz jak pocita mnozstvi stazeni, tak povoluje stahovani jen pro registrovane a navic zobrazuje statistiky, proto vraci html kod.....

Editoval daop (2. 9. 2007 17:55)

před 12 lety

David Grudl
Nette Core | 6806

Neupravuj $link->URL, ale vrať rovnou požadovaný kód. Tj. return $texy->protect(Pocitadlo_download(...), Texy::CONTENT_BLOCK);. Více informací.

před 12 lety

daop
Člen | 9

Zdravim,
tak jsem zase nachvilku dostak k php, diky za nakopnuti.
Jeste jsem to musel upravit takto:
Davam sem cely kod, urcite se to bude nekomu hodit, tak aby nemusel zase nekde hledat a tapat…

function phraseHandler($invocation, $phrase, $content, $modifier, $link){
    if (!$link) return $invocation->proceed();
    $sUrl = explode(":",StandartString($link->URL));
    if (isset($sUrl[0])) {
    $flag = "";
        if ($sUrl[0] === 'download') {
            if (isset($sUrl[1])){
                if (isset($sUrl[2])){ $flag = $sUrl[2];}
                $texy = $invocation->getTexy();
                return $texy->protect(Pocitadlo_Download($sUrl[1], $content, $flag), TEXY_CONTENT_BLOCK); // or Texy::CONTENT_BLOCK in PHP 5
            }
        }
    }
    return $invocation->proceed();
}//Download

David Grudl psal:

Neupravuj $link->URL, ale vrať rovnou požadovaný kód. Tj. return $texy->protect(Pocitadlo_download(...), Texy::CONTENT_BLOCK);. Více informací.

Editoval daop (15. 9. 2007 14:12)