Oznámení

Provoz fóra byl ukončen

Uncaught exception ‚Exception‘ with message ‚Clone is not supported.‘

před 12 lety

honzakuchar
Backer | 1649
Fatal error: Uncaught exception 'Exception' with message 'Clone is not supported.' in
D:\data\web\mujservernet\new\texy\texy 2\texy\texy.php:765
Stack trace: #0 D:\data\web\mujservernet\new\texy\texy 2\texy\modules\TexyScriptModule.php(36): Texy->__clone() #1
D:\data\web\mujservernet\new\texy\texy 2\texy\texy.php(272): TexyScriptModule->__construct(Object(Texy)) #2
D:\data\web\mujservernet\new\texy\texy 2\texy\texy.php(232): Texy->loadModules() #3
D:\data\web\mujservernet\new\texy\texy 2\examples\1-2-3 start\demo.php(17): Texy->__construct() #4
{main} thrown in D:\data\web\mujservernet\new\texy\texy 2\texy\texy.php on line 765

Nevíte někdo co s tím?

__construct() – dočetl jsem se, že to má něco společnýho se SimpleXML, nevíte někdo co stím? mám načtený moduly xmldom, xmlreader, xmlwriter a furt to nejede. safe_mode je vyplej… tahle hláška vyletí hned co si zavolám $texy = new Texy();

před 12 lety

David Grudl
Nette Core | 6806

Jaká verze (revize) Texy, jaká verze PHP, zkusils poslední verzi Texy?

před 12 lety

honzakuchar
Backer | 1649

Verze 5.1.6 (Win32, Apache2.2.4, OpenSSL), poslední verze Texy! Beta 2 z 11.08.2007. Jo Texy! 1.1 funguje! Můžu měnit php.ini, takže pokud je někde něco potřeba zapnout, tak není problém… ;)

před 12 lety

David Grudl
Nette Core | 6806

Uff, dalo mi to zabrat.

Nastav zend.ze1_compatibility_mode = Off v PHP.INI.

před 12 lety

honzakuchar
Backer | 1649

Díky, přesouval jsem web na nový server a vznikl při tom tenhle problém… I u jiných skriptů… Díky mooooc

//EDIT: Překlep

Editoval honzakuchar (9. 5. 2009 20:26)