Oznámení

Provoz fóra byl ukončen

Formátování šipek v tabulce

před 12 lety

miloso
Člen | 3

Zdravím, měl bych problém s převodem znaků pro šipky, -> a <-, na odpovídající HTML entity. Pokud jsou šipky v odstavci nebo obecně kdekoliv jinde než v buňce tabulky, všechno funguje normálně, ale…

Ukázka na Texy! pískovišti

Ještě dodatek: na mém webu (PHP 5.1.6–5, Drupal 5.1, Texy! modul 5.x-1.5, Texy! 1.2, nepletu-li se) se nepřevede ani šipka na druhém řádku a je mi dost záhadou, proč se na pískovišti převede jen druhý řádek a první ne, jako u mě… Třeba na něco přijdete (přijdeme :-)).

před 12 lety

Honza M.
Člen | 1674

Texy nějak hlídá, kde (si myslí, že) ta šipka může být. Třeba mezi->slovama bez mezer nebo na konci řádku to taky šipku neudělá. ->

A nevim, jestli si David o šipce doleva myslí, že je nekonfliktní a proto může být všude… Šipka doleva mě docela překvapila :)

před 12 lety

David Grudl
Nette Core | 6806

Je to v těch mezerách – před šipkou doleva a za šipkou doprava by měla být mezera. Proto se nepřevede šipka mezi slovy bez mezer, nebo pravostranná šipka na konci řádku nebo políčka buňky.

před 12 lety

miloso
Člen | 3

Takže, pokud dobře chápu, mám prostě dál ručně psát odpovídající HTML entity? Nevadí, už jsem si zvykl :-) Díky moc za odpovědi.

před 12 lety

David Grudl
Nette Core | 6806

Entity jsou jistota ;)

před 12 lety

miloso
Člen | 3

Taky fakt :-)