Oznámení

Provoz fóra byl ukončen

Bohužel další problém – <!--texy!-->

před 12 lety

Proxy
Člen | 9

Bohužel mi Texy! přidává do Wordpressových komentářů toto:

<!--texy-->blablablabla… – nepomůže ani přímoe editace kódu – vím že to je asi blbý problém (teda já jsem blbý ne ten problém), ale rád bych to vyřešil.

před 12 lety

hrach
Člen | 1810

čas přejít z wordpressu na něco lepšího ;-) např dotClear ;-)

před 12 lety

Proxy
Člen | 9

To je sice hezké, ale pokud DotClear nemá možnost importu Wordpressové databáze, všechny příspěvky by se mi ztratily, navíc už mám jaksi udělaný design a předělávat by se mi opravdu nechtěl :)

před 12 lety

hrach
Člen | 1810

nj :-D jasný, jen dodám že kvůli špatné implementaci texy sem si s worpressem ani nezačínal. a do dotcleru sem si texy zabudoval sam během pěti minut.a funguje 100%

před 12 lety

Acci
Člen | 83

Proxy: Jakou máš verzi Texy a WordPressu? Použil jsi českou verzi?

nj :-D jasný, jen dodám že kvůli špatné implementaci texy sem si s worpressem ani nezačínal

WTF? Má od tebe dgx nebo já nějaký bugreport?

před 12 lety

hrach
Člen | 1810

no.. reknu to asi takhle, nejdriv toto: 381-zastaveni-funkcnosti-texy
a kdyz uz jsem se smiril s tim ze tu galerii teda nebudu pouzivat, tak sem narazil na problemy pri editaci clanku (proste kdyz sem ho ulozil, tak kod pri editace vypdal uplne jinak. uz si to moc nepamatuju). – jeste dodam ze sem pouzival verzi ceskeho wordpressu s implemetovanym texy.

srr. jsem koncovy uzivatel a fakt nemam cas resit kde je nejakej ten bug. osobne si ale nemyslim ze to byl bug. proste asi tak funguje wordpress a ma urcite hranice implemetace texy. no, nenapsla bych to kdybych kdysi necet: http://acci.cz/…dpressu-stve ;-)

jinak cekam na nette ;-)

před 12 lety

Proxy
Člen | 9

Určitě ani Texy! není bez chyb, ale pořád to neřeší ten můj problém :)

před 12 lety

Acci
Člen | 83

Proxy: A odpověděl jsi snad na moje otázky?

před 12 lety

Proxy
Člen | 9

Acci psal:

Proxy: A odpověděl jsi snad na moje otázky?

Pardon, nevšiml jsem si jich :) Texy! mám 1.2 (anglická verze), Wordpress 2.0.5 český