Oznámení

Provoz fóra byl ukončen

JavaScriptové tlačítka pre <textarea>

před 13 lety

Metju
Člen | 4

Ahoj! Neexistuje pre Texy! JavaScript vďaka, ktorému by sa pred <textarea> objavili obrazkove tlačítka a vďaka nim by sa dala dopĺňať Texy! syntax? Ako je to napríklad na Wikipédii pri úprave stránky. Ja jedny také pre Texy! mám …

před 13 lety

juneau
Člen | 166

No, to ale neni vubec otazka Texy! formatovace, pouze „uzivatelskeho prostredi formulare“ nebo jak to popsat. Jinymi slovy, to si muze kazdy webmaster s elementarni znalosti JS a HTML dopsat sam. Jednoducha ukazka na mem webu.

před 13 lety

Metju
Člen | 4

To viem, že to nie je záležitosť Texy! Moja otázka znela, či niečo také, niekto má? V tvojej odpovedi by som slovo „elementarni“ vynechal. Moje znalosti JavaScriptu sú, dúfam, o malinko viac ako elementárne a stále sa trápim s podporou všetkých prehliadačov. Nemám totiž na mysli, prostredie ako to tvoje. Mám na mysli prácu s už napísaným textom. To znamená označiť text myšou, alebo Shiftom, a kliknutím doplniť Texy! formát. Ten tvoj web má 2 nevýhody. Je veľmi komplikovaný pri práci s už napísaným textom (dokonca by som povedal nepoužiťeľný) a trčí na stránke (nefungujúce klikacie obrázky), i keď vypneš JavaScript. Ja som vytvoril z Wikipédiového „editora“ „Texy! editor“. Chcel by som ho uverejniť pod GPL. Najskôr by ma zaujímal názor ostatných.

Editoval Metju (23. 2. 2006 18:05)

před 13 lety

juneau
Člen | 166

Aha, tak to se omlouvam, bral jsem to jako dotaz, zda neco takoveho ma texy automaticky zabudovane.

No a to moje reseni je prave (elementarne) jednoduche a na principu vkladani syntaxe do textu. Kvuli podpore prohlizecu jsem se do pokusu o funkcni oznacovani useku textu a formatovani tohoto useku po odkliknuti tlacitka vubec nepoustel, ale uvital bych to, takze drzim palce, at se vam to povede :)

před 13 lety

Metju
Člen | 4

Prosím vyskúšajte a okomentujte:

http://texy.php5.sk/