Oznámení

Provoz fóra byl ukončen

Špatné převáděný odkazů z texy formátu

před 9 lety

qeek
Člen | 3

Texy se zdá jako velmi dobrý nástroj. Nyní ho aplikuji poprvé, ale narazil jsem na problém s odkazami.
Pokud vložím přesně zkopírovaný text z příkladů syntaxe, tedy přesně toto:

Look at homepage.

Do you know La Trine?

Write me

Odkazy se nenaformátují tak jak by měli.


Texy ver. 2.1 (minified version)

Server info: Apache/2.2.15 (Unix) mod_ssl/2.2.15 OpenSSL/1.0.0 DAV/2 PHP/5.3.2 with Suhosin-Patch

Browser: Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 6.1; cs; rv:1.9.2.8) Gecko/20100722 Firefox/3.6.8

Editoval qeek (1. 8. 2010 21:16)

před 9 lety

Mikulas Dite
Člen | 756

To je pravděpodobně chyba v dokumentaci, "název":http://example.com by ale mělo fungovat.

před 9 lety

qeek
Člen | 3

No mě osobně by to nevadilo, problém ovšem nastavá ve chvíli kdy uživateli poskytnu odkaz na dokumentaci syntaxe a jelikož znám jen pár lidí co by to četli, ostatní raději zkopírují příklad a přepíší podle svého. Boužel jsem stejný příklad objevil i v sekci o podrobné syntaxy kde je to interpretováno správně. Takže by nebylo na škodu opravit dokumentaci o syntaxi.

před 9 lety

Mikulas Dite
Člen | 756

Rozhodně souhlas, dokumentace Texy není úplně aktuální. Naštěstí ale drtivá většina funkcí funguje dobře.

před 9 lety

David Grudl
Nette Core | 6806

Pokazilo se mi to při konverzi.

Bylo by užitečné zavést i tuto syntaxi?

před 9 lety

qeek
Člen | 3

homepage tento zapis se mi prave velmi libil akorat sem na nem pohorel :D

před 9 lety

juneau
Člen | 166

No … mohlo by to být užitečné, pokud by se pak daly jednoduše vkládat uvozovky do slov odkazu. Obyčejní uživatelé neví, jak se píše tilda, to spíš rozbijí formátování.