Oznámení

Provoz fóra byl ukončen

Java implementace

před 11 lety

pekarna
Člen | 46

A ještě do třetice mých dnešních příspěvků:

Víte někdo o jakémkoliv pokusu o Java implementaci Texy? Nebo v C# ? Koukal jsem na PHPkovou, její alfou a omegou jsou PCRE. Java nepoužívá standardní PCRE knihovnu, a tudíž je s mnoha věcmi pozadu (jedna z mála oblastí, kde je pozadu :). Z C# bych to snad přepsat dokázal.

Díky, Ondra

před 11 lety

pekarna
Člen | 46

Nebo, kdyby byla aspoň (polo) formální specifikace jazyka a překladu…

před 11 lety

pekarna
Člen | 46

Tak jsem našel bakaláře, který zkoušel Texy! implementovat v Javě jako svoji bakalářku, ale narazil – kvůli nejednoznačnosti gramatiky nešlo prý moc dobře použít parsery na běžné jazyky (on myslím použil Java CC).

před 11 lety

rarous
Člen | 59

To je dobrý, podobným způsobem jsem skončil na FELu a jsem tomu rád :)

před 10 lety

amra
Člen | 1

Ohledne implementace – jsou nejake zmeny? Nasel jsem jeden pokus na jtexy

před 10 lety

pekarna
Člen | 46

Zatím nic, ale snad brzy bude… chtěl bych to zfouknout přes tuhle zimu, ale kdo ví :)

před 10 lety

pekarna
Člen | 46

Právě jsem patchnul regulární výrazy v JDK, snad to byla jediná překážka k jednoduchému portnutí Texy do Javy.

před 10 lety

pekarna
Člen | 46

Vypadá to slibně. JDK regexp zatím na vše stačí, a místo TexyHtml používám Dom4j. Je toho kupa, ale zatím nevidím principiální překážky. Takže se nám to pomalu rýsuje… ;-)

Editoval pekarna (29. 12. 2009 1:43)

před 10 lety

pekarna
Člen | 46

Engine je víceméně hotový; nechce někdo pomoci s psaním modulů?

před 10 lety

pekarna
Člen | 46

Třetí snapshot release.

před 9 lety

malejpavouk
Člen | 1

ahoj…nejsem sice priznivcem zombie threadu, ale tohle neni moc hluboko, tak to vykopu…

Jak ses daleko s tou implementaci v Jave? je to pouzitelny? Koukal jsem sbezne na stranky a zda se, ze na tom uz par mesicu nedelas, ale bohuzel neni patrne, jestli je vsechno hotovo, nebo jestli doslo nadseni.

Diky

Editoval malejpavouk (1. 11. 2010 20:32)

před 7 lety

pekarna
Člen | 46

Ahoj, verze 1.0.3 je celkem použitelná, právě na to převádím svůj web.
http://code.google.com/p/jtexy/

PS: Teď už je to totální zombie :) Ale což.

Editoval pekarna (16. 12. 2012 12:27)